Київський «Артек» приймає на відпочинок 38 дітей з Донеччини

Київський «Артек» приймає на відпочинок 38 дітей з Донеччини

768
Ukrinform
У Київський міжнародний дитячий центр «Артек» відправляється 38 дітей з Донеччини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Про це у вівторок повідомляє Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації.

«Від Донецької області на Х тематичну зміну «Артеківська Січ» направились 38 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на дітей чекають оздоровчі, патріотично-виховні заходи, розважально-ігрові програми, спортивні змагання. Також вони матимуть змогу набути досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних куточків України. На зміні відбудуться рольові історичні ігри, знайомство з традиційними вишколами, сучасними стратегічними іграми.

Читайте також: Уряд Молдови знову приймає на відпочинок та лікування дітей із Донеччини

Головною подією зміни стане святкування святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва.

Зміна триватиме 21 день та закінчиться 13 жовтня 2018 року, наступна зміна планується з 19 жовтня.

Партнерами організації відпочинку дітей є Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Національна організація скаутів України, Національна скаутська організація України «Пласт», Громадська організація «Серця кіборгів», додали в ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>