Захист від підтоплень: у Києві обстежили шість ТРЦ

Захист від підтоплень: у Києві обстежили шість ТРЦ

Укрінформ
У Києві провели обстеження шістьох торговельно-розважальних та торговельних центрів на предмет безпеки й захисту від можливих підтоплень.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Перевірку проводить робоча група з питань обстеження життєдіяльності торговельно-розважальних та торговельних центрів, які розташовуються у підземному просторі міста або мають підземні приміщення. Робоча група вже провела обстеження шістьох торговельно-розважальних та торговельних центрів, зокрема: ТРЦ «Gulliver», ТЦ «Метроград», ТЦ «Комод», ТЦ «Навігатор», ТЦ «Олімпійський», ТЦ «Globus», - йдеться у повідомленні. 

За результатами візуального обстеження встановлено, що зазначені центри в цілому мають обладнання (насосні станції, дренажні насоси тощо), яке забезпечує захист відвідувачів та приміщень від підтоплення ґрунтовими водами. У той же час під час погіршення погодних умов (опади до 46-50 мм) обладнання деяких центрів («Gulliver», «Метроград», «Навігатор») не забезпечує належного захисту.

Як наголошують спеціалісти, що увійшли до складу робочої групи, керівники центрів мають вжити додаткових заходів для захисту підземних приміщень при погіршенні погодних умов. Мова йде про те, щоб передбачити більш потужне обладнання для відкачування води, забезпечити заходи з евакуації відвідувачів та інформування власників автомобілів (при наявності автопаркінгу) щодо необхідності евакуації автомобілів, встановити додаткові герметичні ворота (двері) або переносні відбійники води, мати запас мішків та піску.

Читайте також: Кличко розповів, де відкриють перший в Україні магазин IKEA

У КМДА нагадали, що відповідна робоча група створена за дорученням міського голови Віталія Кличка під час засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА 21 серпня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-