Кличко розраховує на мільйон відвідувачів оновленого зоопарку щороку

Кличко розраховує на мільйон відвідувачів оновленого зоопарку щороку

Відео
Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко разом із куратором Європейської асоціації зоопарків та акваріумів (EAZA) Марком Даменом оглянули як тривають ремонтні роботи у київському зоопарку.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Київ - гостинне місто. І в нас є багато гарних локацій для відпочинку. Але нам не вистачає зоопарку європейського рівня. Все більше людей відвідують столичний звіринець. Ми очікуємо, що до кінця року тут побуває 750-800 тисяч відвідувачів. Але цього мало. У перспективі ми націлені на мільйон» - сказав Кличко.

Зі свого боку Марк Дамен зазначив, що розвиток київського звіринцю важливий і Європейська асоціація зоопарків та акваріумів зацікавлена у цьому. Адже чим більше зоопарків займається розплідненням та селекцією тварин, тим ефективнішою буде робота зі збереження флори та фауни планети.

У 2007 році київський зоопарк був виключений з асоціації через погані умови утримання тварин.

Одна з вимог для повернення до постійних членів Європейської асоціації зоопарків та акваріумів - реконструкція приматників. Зазначається, що приміщення для приматів сьогодні на етапі реконструкції.

Серед іншого мер столиці і куратор EAZA ознайомилися з тим, як тривають роботи на озерах для карпів і пеліканів, проінспектували водоочисну насосну станцію, що під ними.

Читайте також: Діти з лінії розмежування прибули на відпочинок до Миколаївської області

Концепцію оновлення і розвитку столичного зоопарку мер презентував у липні 2016 року. Реалізація запланованого дасть київському зоопарку можливість повернутися у лави постійних членів EAZA. Це, у свою чергу, надасть столичному зоопарку можливість обмінюватися тваринами з іншими зоопарками Європи, брати участь у міжнародних програмах із розведення тварин та обмінюватися досвідом із іншими членами асоціації.

Згідно з вимогами EAZA, до кожного кандидата прикріплюється ментор (куратор), який і допомагає досягти стандартів, необхідних для отримання статусу акредитованого члена асоціації. Ментори не тільки зобов'язані мінімум раз на рік відвідувати організацію-кандидата і консультувати його з усіх питань, але і складати короткі звіти щодо змін, які відбуваються. Поради можуть стосуватися стандартів забезпечення добробуту тварин, методів покращення їх місця утримання, дизайну і модифікації вольєрів, навчання персоналу, ведення баз даних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-