Рух Великою Окружною та проспектом Глушкова тимчасово обмежать

Рух Великою Окружною та проспектом Глушкова тимчасово обмежать

Укрінформ
У столиці через будівництво кабельної лінії тимчасово обмежать рух Великою Окружною дорогою та проспектом Академіка Глушкова.

Про це йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації.

"Через будівництво кабельної лінії 110 кВ (КЛ-110 кВ) «Новокиївська-Московська № 1, 2» тимчасово обмежать рух транспорту із зайняттям проїжджої частини та тротуару на Великій Окружній дорозі та проспекті Академіка Глушкова", - йдеться у повідомленні.

Виконавець робіт – ПАТ «ДТЕК Київські тепломережі», яке має розробити, погодити з управлінням патрульної поліції в м. Києві та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період будівництва. На період виконання робіт ПАТ доручено забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів і транспортних засобів, дотримання Правил благоустрою міста Києва та встановити технічні засоби регулювання дорожнього руху.

Після завершення робіт виконавець має відновити покриття проїжджої частини на всю ширину та довжину в межах розриття або зайняття за типом існуючого, а покриття тротуарів – на всю ширину та довжину в межах розриття або зайняття фігурними елементами мощення.

Згідно з розпорядженням, будівництво КЛ-110 кВ здійснюватиметься поетапно (1 етап – 1 км). Кожен етап складається з прокладання кабелю та повного відновлення благоустрою.

Читайте також: На бульварі Вацлава Гавела триває капітальний ремонт

Роботи виконуватимуться згідно з графіком, уздовж узбіччя у межах червоних ліній, що не призведе до порушення транспортного потоку, а перехід проїжджої частини проспекту Академіка Глушкова виконається в закритий спосіб – методом горизонтального буріння. Указані роботи виконуватимуться за кошти товариства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-