Поліція прокоментувала

Поліція прокоментувала "рейдерське захоплення" в університеті "Україна"

1589
Укрінформ
Особи, що 7 серпня зайшли до приміщення університету «Україна», були представниками нового власника на один із корпусів університету, де розташовується цей навчальний заклад.

Про це інформує відділ комунікації поліції Києва.

«Вчора ввечері правоохоронці отримали повідомлення про те, що невідомі у масках зайшли в корпус університету і заблокували його роботу. На місці події правоохоронці поспілкувалися із представниками обох сторін і попередньо встановили, що конфлікт виник через право власності на один із корпусів університету, тобто перебуває у цивільно-правовій площині», - йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у 2008 році університет отримав у банку кредитні кошти, при цьому для забезпечення погашення кредиту надав під заставу будівлю ВНЗ «Україна» загальною площею 3495 кв. м на вулиці Львівській, 23.

Читайте також: В університеті "Україна" повідомили про рейдерське захоплення

Уточнюється, що станом на 2017 рік навчальний заклад мав борг. «22.09.2017 року банк продав ТОВ «Ф» вимоги за кредитом університету, а в жовтні ТОВ «Ф» відступило частину прав вимог до ТОВ «О»: тобто між вказаними компаніями був укладений договір відступлення прав за іпотечним договором на підставі статті 37 ЗУ «Про іпотеку», - поінформували у поліції Києва.

Зазначається, що відтак, відповідно до Держреєстру майнових прав на нерухоме майно, власником частини будівлі, яку до вчорашнього дня використовував університет, є з 21 листопада 2017 року ТОВ «О». Відповідні документи вчора надав адвокат власника, який прибув в університет разом із представниками охоронної фірми.

«Відомо також, що між ТОВ та університетом тривають судові процеси, однак на цей час нема судових рішень, які б обмежували право власника (тобто ТОВ) на використання майна (будівлі університету)», - уточнюється у повідомленні.

Наголошується, що для встановлення всіх обставин події поліцейські зареєстрували матеріали у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Святошинського управління поліції, поспілкувалися із представниками обох сторін, а відтак після першочергової перевірки буде надана правова оцінка цій події.

Раніше відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», розташований у Києві, заявив про рейдерське захоплення

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-