Газ для Києва закупили у приватного постачальника — Нафтогаз

Газ для Києва закупили у приватного постачальника — Нафтогаз

1368
Укрінформ
Для забезпеченням газом київських об’єктів теплогенерації, київська влада закупила необхідні обсяги газу у одного з приватних постачальників.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі НАК "Нафтогаз України".

"За результатами зустрічі в Адміністрації Президента України Порошенка, в якій брали участь голова правління НАК «Нафтогаз України» Коболєв та голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Кличко, ситуація із забезпеченням газом київських об’єктів теплогенерації наразі стабілізована. КМДА закупила необхідні обсяги газу в одного з багатьох приватних постачальників, які працюють на ринку України. Очікується, що ці обсяги дозволять забезпечити безперебійну роботу об’єктів теплогенерації тимчасово, до того, як буде врегульовано питання щодо правонаступництва за накопиченими боргами за пільговий газ, пов’язаними з цими об’єктами", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Київ буде з газом: ситуацію із забезпеченням ТЕЦ стабілізували

Крім того, за дорученням Президента цього тижня Кабінет міністрів розробив та запропонував довгострокове рішення, яке дасть змогу поновити постачання газу київським об’єктам теплогенерації на пільгових умовах без порушення вимог законодавства. Йдеться про укладення мирової угоди між сторонами в суді.

"Нафтогаз вітає готовність Київської міської державної адміністрації виконати вимогу закону «Про теплопостачання» щодо визнання боргів, накопичених через несвоєчасну оплату поставленого тепла частиною споживачів. Компанія підтверджує свою готовність негайно надати газ для роботи теплогенераційних підприємств Києва на законних підставах", - додали у НАК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-