Брудне повітря: ДСНС назвала місця Києва, де

Брудне повітря: ДСНС назвала місця Києва, де "зашкалює" діоксид азоту

4393
Укрінформ
У Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

Про це повідомляє ДСНС.

"За повідомленням Укргідрометцентру, 30 та 31 липня 2018 р. у м. Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. За даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг 5-6 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація), в районах площ Бессарабської та Деміївської; Оболонського проспекту; вулиці Довженка та проспекту Перемоги. Рівень забруднення формальдегідом досяг 5-7,5 середньодобових ГДК, в районах площ Бессарабської та Деміївської; проспектів Оболонського та Перемоги, бульвару Л.Українки та вулиць Довженка, Попудренка, Каунаська", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Києві забрудненість повітря перевищена у 4-6 разів (список вулиць)

Зазначається, що такі метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру (антициклональний характер погоди, денна висока температура та нічні затримуючі шари повітря) утримаються в м. Києві до 3 серпня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-