Завод «Енергія» із 1 серпня повернуть в управління столиці - 23.07.2018 15:21 — Новини Укрінформ
Завод «Енергія» із 1 серпня повернуть в управління столиці

Завод «Енергія» із 1 серпня повернуть в управління столиці

685
Ukrinform
Із 1 серпня сміттєспалювальний завод «Енергія» переходить під контроль комунального підприємства «Київтеплоенерго». 

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Щоб здійснити повноцінну передачу обладнання, на заводі необхідно повністю утилізувати залишки відходів у бункерах. Із цією метою завод тимчасово припинить приймати нове сміття. Це планова технологічна вимога, що не спричинить негативних наслідків для функціонування міста», - зазначається у повідомленні. 

Планується, що завод припинить прийом відходів після 25 липня і до повного спалення залишків відходів. Обсяг сміття, що підлягав утилізації на заводі «Енергія», буде тимчасово перенаправлятися на сортувальні станції та полігони.

У комунальному підприємстві «Київтеплоенерго» зазначають, що призупинка прийому сміття технологічно необхідна, вона триватиме лише кілька днів для передачі об'єкту.

Читайте також: В Україні призупинив роботу єдиний сміттєспалювальний завод

Як повідомлялося, навесні поточного року завершилася угода з компанією «Київенерго». Місто, враховуючи низку чинників, прийняло рішення повернути контроль над об'єктами теплоенергетичного комплексу - близько 2,6 тисячі кілометрів теплових мереж, ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, а також єдиний працюючий в Україні сміттєспалювальний завод «Енергія». Цей крок здійснений, у першу чергу, з метою подальшої модернізації обладнання та теплових мереж, а також покращення сервісу для киян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>