На київські ярмарки

На київські ярмарки "повернули" м'ясо та молоко, але є умова

817
Укрінформ
У Києві продавати м’ясо та молоко на муніципальних ярмарках дозволено виключно за наявності холодильного обладнання.

Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

"За умови підвищених температур у літній період та з метою дотримання законодавства щодо якості та безпечності харчових продуктів реалізація швидкопсувної продукції на столичних ярмарках допускається лише за умови суворого та неухильного дотримання температурного режиму зберігання не більше +6", - йдеться у повідомленні.

Заборона стосується м'яса свіжого та м'ясопродуктів, ковбасних та м'ясних виробів, молока та молочних продуктів, риби свіжої, мороженої, копченої, в'яленої та інших продуктів, умови зберігання та реалізації яких вимагають дотримання вищевказаної температури.

"У разі фіксації порушень на ярмарках, організаторами яких є комунальні підприємства, підпорядковані Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, та районні адміністрації, департамент буде ініціювати припинення роботи такої ярмарки до осені", – повідомив директор департаменту Андрій Мельничук.

Крім того, на сільськогосподарський ярмарок не допускається продукція, що не пройшла ветеринарно-санітарну експертизу та без наявності документів про проходження і підтвердження її безпечності та якості.

Читайте також: Столична влада сказала “ні” ковбасі на ярмарках

"На численні прохання киян, відновлюючи продаж риби, молока та м’яса на столичних ярмарках, ми значно посилюємо контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері продуктової безпеки та правил організації ярмарків", – сказав Мельничук.

Зазначається, що муніципальні ярмарки в Києві проводяться у районах, де недостатньо розвинена стаціонарна мережа закладів торгівлі для забезпечення мешканців продовольчими товарами.

"Ярмарки – це, перш за все, зручно і безпечно для киян. І наша мета зробити все, щоб так було і надалі", – заявив Мельничук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-