Брудне повітря: киян просять потерпіти ще кілька днів

Брудне повітря: киян просять потерпіти ще кілька днів

982
Укрінформ
До 22 червня у Києві утримуватимуться антициклональний характер погоди, нічна приземна інверсія, слабкий вітер у приземному шарі та висока температура повітря, що сприяють забрудненню повітря.

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі, інформує офіційний портал Києва.

Як зазначається, із 18 червня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, протягом 18-19 червня рівень забруднення діоксидом азоту досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) у районах площ Бессарабської та Деміївської, проспектів Оболонського та Перемоги, вулиць Довженка та Попудренка.

Читайте також: З Хрещатика заберуть дерева на “лікування” - натомість висадять обрані киянами

Окрім того повідомляється, що рівень забруднення формальдегідом досяг 5-7 середньодобових ГДК у районах площ Бессарабської, Деміївської, проспектів Оболонського та Перемоги, бульвару Лесі Українки та вулиць Довженка, Каунаської.

За прогнозом Українського гідрометцентру, такі метеорологічні умови (антициклональний характер погоди, нічна приземна інверсія, слабкий вітер у приземному шарі та висока температура повітря), утримаються у Києві до 22 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-