Київ має намір розширювати партнерство з Шанхаєм

Київ має намір розширювати партнерство з Шанхаєм

1559
Ukrinform
Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян вважає Шанхай важливим для Києва стратегічним партнером. 

Про це він зазначив за результатами зустрічі з делегацією з Шанхаю на чолі з віце-мером міста Сюй Кунлін, інформує прес-служба КМДА

«Я вважаю Китай у цілому та Шанхай зокрема вкрай важливими для Києва стратегічними партнерами. І переконаний, що ми маємо розвивати не лише вже визначені нами як перспективні інфраструктурний і дорожній напрями. Я був у Китаї двічі за останні кілька місяців і розумію: країна гідна для контакту і як технологічний лідер, і як туристичний напрям. Власне, напрямів дуже багато, показники розвитку Шанхаю вражаючі, і ми хотіли б не просто переймати досвід - ми воліємо виступати повноправними партнерами із цікавими інвестиційними проектами», - підкреслив Давтян.

За його словами, Київ хоча і менший, однак має неабиякі перспективи для розвитку, особливо, якщо обиратиме для орієнтування міста, що розумно і планово розвиваються.

«Шанхай не лише готовий підписувати із Києвом офіційні документи - гості з Піднебесної хочуть справді теплих партнерських стосунків. І ми підтримуємо це, ми налаштовані на те, щоб бути взаємно корисними», - наголосив Давтян.

Як зазначається, наступним кроком має бути робочий візит українських посадовців до китайського мегаполісу, а також участь України у Першій китайській міжнародній виставці імпорту, яка відбудеться у листопаді у Шанхаї, участь у якій, за словами гостів із Шанхаю, уже підтвердили 128 країн

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-