За три роки у Києві відкрили 17 нових закладів освіти - Кличко

За три роки у Києві відкрили 17 нових закладів освіти - Кличко

740
Ukrinform
За останніх три роки у Києві було відкрито 17 нових закладів освіти.

Про це міський голова Києва заявив під час Міжнародного форуму муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді, повідомляє прес-служба мера.

"Одна із запорук успішного майбутнього дітей – це якісна освіта, в яку столична влада сьогодні вкладає більше третини бюджету міста – понад 14 мільярдів гривень. Освіта - це дуже важлива річ. Це інвестиції в наше майбутнє. Від того, які умови будуть створені для навчання дітей, яку освіту вони отримають, залежатиме майбутнє і нашого міста, і нашої держави", - сказав Кличко.

За його словами, якщо три роки тому черга в дитячі садки в столиці складала майже 15 тисяч дітей, то сьогодні - 4 тисячі. "Одне з моїх завдань як міського голови - щоб в найближчі роки черги в дитячі садки не було", - наголосив Кличко.

Щодо розвитку транспорту, який був би комфортним для дітей, міський голова зауважив, що сьогодні столична влада працює, зокрема, над розвитком велоінфраструктури, якою будуть користуватися не тільки дорослі, а й діти. "І наше завдання, щоб велоінфраструктура була зручною та безпечною", - сказав мер.

Також в місті, наголосив мер, приділяється значна увага спортивному розвитку дітей: є безліч секцій та гуртків, де діти можуть розвиватися.

Кличко розповів, що столична влада дбає і про дітей з обмеженими можливостями, аби вони отримували належну реабілітацію та лікування. Так, у травні на базі санаторію "Салют" у Пущі-Водиці запрацювало унікальне реабілітаційне відділення санаторно-курортного лікування для дітей з інвалідністю. Лікування та реабілітація в санаторії – безкоштовні.

Наприкінці березня Асоціація міст України спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та урядом України підписали меморандум "Громада, дружня до дітей та молоді". Метою його підписання стало відновлення ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді", яка діяла в окремих областях України з 2006 року.

Читайте також: Кличко вручив стипендії юним лауреатам міжнародних та всеукраїнських конкурсів

Ініціатива передбачає захист 5 базових прав дитини: право на визнання, повагу та справедливе ставлення; право бути почутими; право на охорону здоров’я, освіту та соціальний захист; право на безпеку; право на дитинство.

Ініціатива працює з 1996 року.

Планується, що АМУ у співпраці з ЮНІСЕФ допомагатиме громадам отримати статус "Громада, дружня до дітей та молоді".

Завдяки, зокрема, АМУ, до ініціативи долучилось 156 громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-