Кличко отримав припис НАЗК через дії керівника київського метро

Кличко отримав припис НАЗК через дії керівника київського метро

932
Ukrinform
НАЗК внесло припис меру столиці Віталію Кличку щодо начальника КП "Київський метрополітен" Віктора Брагінського а також голові Бориспільської РДА Київської області Олександру Туренку щодо керівника апарату адміністрації Лілії Білик.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Приписи внесено у зв’язку з порушенням начальником Київського метрополітену та керівником апарату Бориспільської РДА вимог частини четвертої статті 12 Закону України "Про запобігання корупції", а саме невиконанням законних вимог Національного агентства і ненаданням запитуваної Національним агентством інформації та документів", - йдеться у повідомленні.

Так, Віктор Брагінський не надав інформацію та копії документів на запити стосовно володіння ним корпоративними правами трьох підприємств.

"Зокрема, Національне агентство зверталося з проханням надати пояснення з приводу виконання керівником метрополітену законодавчих вимог щодо передачі корпоративних прав в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду", - зазначають в НАЗК.

В свою чергу Бориспільська райдержадміністрація листом за підписом керівника апарату відмовила в наданні інформації та копій документів на запит НАЗК стосовно можливих порушень сільським головою одного з сіл району вимог закону щодо запобігання конфлікту інтересів, а саме прийняття рішень у статусі виборної особи органу місцевого самоврядування на користь особи, пов’язаної спільним інтересом.

Читайте також: НАЗК вимагає службового розслідування в ДСНС

"Ненадання інформації та документів на запити Національного агентства, ігнорування його законних вимог може тягнути за собою, зокрема, неповне з’ясування вищезазначених обставин", - зазначили у агентстві.

Згідно з приписами, НАЗК вимагає усунути порушення та надати запитувані копії документів та інформацію, провести службові розслідування та розглянути питання щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-