Кияни подали 52 проекти, щоб зробити столицю кращою

Кияни подали 52 проекти, щоб зробити столицю кращою

795
Ukrinform
Станом на 22 травня активні кияни зареєстрували 52 проекти на загальну суму 31, 6 мільйона гривень 

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, серед проектів переважають ініціативи у сферах освіти (21), громадянського суспільства (6), соціального захисту і спорту (по 5). 

“Автори та їхні креативні команди пропонують за кошти міського бюджету облаштувати нові сквери, публічні простори, сучасні лабораторії, ігрові кімнати, бібліотеки та спорткомплекси у школах міста, проводити тренінги з дитячої безпеки та футбольний турнір. Мінімальна вартість проекту становить 50 тисяч гривень, максимальна – 3 мільйони. Загалом на реалізацію громадських ініціатив наступного року із міського бюджету Києва планується виділити 150 мільйонів гривень”, - зазначається на сайті КМДА. 

Реєстрація проектів Громадського бюджету продовжується на сайті https://gb.kyivcity.gov.ua/ і триватиме до 6 червня, а кращі проекти, які будуть втілені у 2019-му, визначать кияни.

Проекти можна подавати за напрямками: безпека, дороги і транспорт, комунальне господарство, енергоефективність, культура й туризм, екологія, громадянське суспільство, освіта, охорона здоров'я, соціальний захист, спорт, ІТ, публічний простір тощо. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-