В Голосіївському районі облаштують панорамну алею та фонтани - КМДА

В Голосіївському районі облаштують панорамну алею та фонтани - КМДА

689
Ukrinform
У Києві під час капітального ремонту проспектів Голосіївського району облаштують панорамну алею для пішоходів, фонтани та криті місця відпочинку.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на відповідне розпорядженням КМДА.

“Для поліпшення інфраструктури та архітектурного вигляду столиці у Голосіївському районі капітально відремонтують інженерно-транспортну інфраструктуру та здійснять благоустрій території: непарної сторони проспекту Науки – від будівлі № 1 у напрямку Деміївської площі, та непарної сторони Голосіївського проспекту – від Деміївської площі у напрямку вулиці Миколи Грінченка”, - зазначається в повідомленні. 

Згідно із розпорядженням КМДА, роботи заплановано провести у 2018-2019 роках.

Зокрема, проектом передбачено:

- встановлення на вул. Миколи Грінченка огороджувальної конструкції для влаштування тротуару, де також буде розміщено сходи з виходом на бульвар Дружби Народів для пішоходів;

- відкриття на бульварі Дружби Народів панорамної алеї для пішоходів;

- облаштування на проспекті Науки фонтанів і критих місць відпочинку, а також ремонт тротуару;

- організація проїздів, тимчасових стоянок легкових автомобілів, пішохідних доріжок, тротуарів, майданчиків відпочинку та озеленення території, балансоутримувачем яких є КК «Київавтодор».

Читайте також: Київавтодор розпочав комплексне оновлення магістральних напрямків

Замовником робіт визначено комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ». Йому доручено під час укладання відповідних договорів підряду обов?язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об?єктів не менше ніж десять 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>