Кличко закликав зберегти артефакти, знайдені на Поштовій площі

Кличко закликав зберегти артефакти, знайдені на Поштовій площі

792
Ukrinform
Артефакти, знайдені на Поштовій площі, мають бути збережені та передані наступним поколінням.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час засідання Київради, повідомляє сайт столичного міського голови.

“Все, що нам дісталося в спадок, ми повинні зберегти і передати наступним поколінням. Без минулого ми не можемо будувати майбутнього”, - сказав Кличко.

Також міський голова наголосив, що алгоритм збереження цих знахідок має бути напрацьований спільно депутатами та громадськістю. “Це наше спільне завдання - зробити логічні кроки, яким чином ми маємо вирішити це питання ефективно і правильно. Щоб не було спекуляцій, ми всі – однодумці в цьому питанні. Але наше завдання сьогодні – знайти правильний шлях для реалізації того, чого від нас очікує громада – збереження історичної і культурної спадщини нашого міста”, - додав він та дав доручення профільній комісії Київської міської ради напрацювати відповідний проект рішення.

Читайте також: Київрада підтримала створення музею археології на Поштовій площі

Також Кличко зацитував лист, в якому фахівці пояснюють можливу процедуру збереження відповідних артефактів. “Про створення музею, музеєфікацію предметів і їх експонування можна вести мову після реставрації та консервації цих предметів”, - йдеться у листі. Консервація ж предметів повинна проводитися в спеціально оснащеній лабораторії, якої немає ні в Києві, ні в Україні. Тож для здійснення відповідних заходів таку лабораторію потрібно створити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>