Укрзалізниця обіцяє нові ескалатори на столичному залізничному вокзалі

Укрзалізниця обіцяє нові ескалатори на столичному залізничному вокзалі

573
Ukrinform
ПАТ "Укрзалізниця" до кінця року встановить на столичному залізничному вокзалі нові ескалатори, до 8 травня компанія приймає пропозиції для участі у тендері.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Укрзалізниця".

"Філія «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» оголосила тендер на придбання двох ескалаторів, що будуть встановлені у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в місті Києві. Нові підйомники будуть встановлені на місці діючих. Пропозиції на участь у тендері приймаються до 8 травня", - йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, гарантія на ескалатори має бути не менше 3 років з дня введення в експлуатацію. Очікувана вартість закупівлі 13,86 млн грн.

Нові ескалатори у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський Укрзалізниця планує встановити до кінця року. Наявні ескалатори майже вичерпали термін своєї експлуатації. Підйомники, які наразі експлуатуються на вокзалі, були встановлені у 2001 році під час реконструкції вокзалу. Вони працюють 20 годин на добу й обслуговують 20-40 тисяч пасажирів щоденно. 

Читайте також: Укрзалізниця торік отримала 100 мільйонів прибутку

Під час останнього технічного огляду були сформульовані зауваження щодо функціонування ескалатора, який працює на спуск. Зокрема, виявлено граничний знос поручнів ланцюга та їх приводу. У зв’язку із цим 28 лютого 2018 року було тимчасово призупинено роботу ескалатора, який працює на спуск. Після проведення ремонту та заміни поручнів 5 квітня цей ескалатор запущено в роботу. 

На теперішній час обидва ескалатори працюють у штатному режимі. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>