Промисловість столиці принесла до бюджету понад 5 мільярдів – Давтян

Промисловість столиці принесла до бюджету понад 5 мільярдів – Давтян

Укрінформ
Промислові підприємства Києва принесли до міського бюджету понад 5 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на заступника голови КМДА Дмитра Давтяна.

"У Києві працює 763 промислових підприємства. Загальний обсяг реалізованої продукції у минулому році у відпускних цінах підприємств склав 172,9 млрд грн, що на 24,6 млрд грн (або на 16,6%) більше, ніж у 2016 році. А надходження до міського бюджету від промислових підприємств Києва у 2017 році становили 5,1 млрд грн (на 59,4% або на 1,9 млрд більше, ніж у січні-грудні 2016 року). Тобто промисловість нехай повільно, але піднімається", – сказав заступник голови КМДА.

Він додав, що у 2017 році спостерігалося збільшення обсягів виробництва продукції у п’яти з дев’яти галузей промисловості Києва. Це текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, хімічної продукції, гумових та пластмасових виробів, іншої немінеральної продукції.

Читайте також: Влада Києва назвала “цифри” реконструкції розв'язки на Шулявці

При цьому фіксувався спад обсягів виробництва у виготовленні виробів із деревини та поліграфічної діяльності. Також знизилося виробництво у сфері машинобудування і металургійного виробництва, харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Загалом, за словами Давтяна, у Києві 160 підприємств, які проводили експортні операції у 2017 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-