На Дарницькій ТЕЦ почали встановлення електрофільтру

На Дарницькій ТЕЦ почали встановлення електрофільтру

Укрінформ
У Києві на Дарницькій ТЕЦ наразі встановлюють новий електрофільтр для енергетичного котлоагрегату, що дозволить знизити рівень викидів пилу на локації у понад 40 разів.

Про це під час інспектування монтажних робіт на Дарницькій ТЕЦ заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба столичної влади.

«Для міської влади найбільш пріоритетним є екологічна безпека в контексті роботи таких стратегічних об'єктів, як Дарницька ТЕЦ. Станція, що забезпечує виробництво тепла для Дарницького та Дніпровського районів столиці, працює на вугіллі, у результаті спалення якого утворюється пил тощо. Зараз на ТЕЦ виконаний демонтаж понад 40 тонн старих металоконструкцій та технологічного обладнання, тривають монтажні роботи нового електрофільтру, які планується завершити вже до кінця травня», - зазначив Пантелеєв.

За його словами, вартість нового фільтру та його встановлення - 110 млн грн.

Читайте також: "Радикал" та "Енергія": Кличко і Семерак домовилися про вирішення екопроблем столиці

Пантелеєв наголосив, що загалом проект реконструкції, що здійснюється за рахунок інвестиційної програми ТОВ «Євро-Реконструкція», складається з 9-ти черг, що дозволить розв’язати низку екологічних проблем, пов'язаних із роботою теплоелектроцентралі. Так, вже після встановлення електрофільтрів рівень викидів зменшиться в десятки разів. Після впровадження 5-ї черги ТЕЦ буде повністю переведена на сухе золовидалення, зазначив він. 

«Дуже важливо, що ТОВ «Євро-Реконструкція» сьогодні підтримує позицію міста в питаннях екології та покращення технічного стану станції», – сказав заступник голови КМДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-