У Києві підтопило ліцей - учнів розпустили на дочасні канікули

У Києві підтопило ліцей - учнів розпустили на дочасні канікули

876
Укрінформ
Столична влада зупинила навчання з 12 до 16 березня у ліцеї №142 у Солом'янському районі через аварійний стан будівлі.

Про це повідомили в Солом'янській райдержадміністрації.

"Відповідно до проведеного комплексного обстеження технічного стану будівлі ліцею № 142 м. Києва ТОВ «Проект-Студія» об'єкт визначено як аварійний. У зв'язку із таненням снігу та підняттям грунтових вод, фундамент будівлі та підвальних приміщень ліцею № 142 м. Києва може бути  підтоплено талою водою. Це може призвести до деформації конструкцій та руйнування будівлі", - йдеться у повідомленні. 

Тому 9 березня відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Солом'янського району, за результатами якого доручено вжити термінових організаційно-правових заходів щодо переведення педагогічного персоналу та учнів ліцею №142.

Читайте також: Київський музей порадив відвідувачам прихопити протигази

"Зовнішні та внутрішні несучі стіни будівлі виконано із цегли, перекриття - дерев'яне. За понад 80 років експлуатації робіт з реконструкції (модернізації) проведено не було. Стіни мають значну кількість силових вертикальних та косих тріщин, дерев'яні конструкції даху вражені гниллю та грибком, на перекриттях будівлі спостерігаються прогини, фасад споруди зазнав атмосферної ерозії, внаслідок довготривалої експлуатації. Частина будівлі стягнута металевими тяжами. Ситуація ускладнюється тим, що під територією навчального закладу проходить гілка метро "Політехнічний інститут", - йдеться у повідомленні.

У РДА наголосили, що дистанційного навчання не буде, а змінено терміни весняних канікул на період з 12.03 - 16.03.2018 (замість 26.03. - 30.03.2018).

Разом з тим, з метою забезпечення освітнього процесу прийнято рішення про переведення ліцею №142 на навчання в новозбудоване приміщення НВК «Ерудит» (вул. Яблонської, 12). 

Як повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник у себе на сторінці у Facebook, будь-які кроки щодо будівлі будуть прийняті винятково після того, як будуть отримані результати обстеження. 

"На замовлення Солом’янської райдержадміністрації фахівці ТОВ «ПРОЕКТ-СТУДІЯ» обстежили приміщення ліцею №142. Зараз будівлю ліцею обстежують фахівці будівельної лабораторії Комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація». Поки тривають обстеження, і ми не маємо остаточної відповіді про стан будівлі, прийнято рішення про зміну термінів весняних канікул на період з 12 до 16 березня замість 26-30 березня", - зазначив Поворозник. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-