У Києві потруїлися сушами

У Києві потруїлися сушами "Філадельфія"

1271
Укрінформ
За період з 15 по 19 лютого Державною установою "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" зареєстровано 5 випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію, ймовірно пов'язаних із вживанням їжі в закладі громадського харчування.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в місті Києві.

"З епідеміологічного анамнезу встановлено, що всі хворі пов'язують своє захворювання з вживанням їжі, придбаної у закладі громадського харчування, всі захворілі замовляли та вживали суші "Філадельфія", - йдеться у повідомленні.

Так, станом на 19 лютого троє хворих госпіталізовані до закладів охорони здоров'я (2 хворих до Комунального закладу "Ірпінська центральна міська лікарня, 1 хворий до Олександрівської клінічної лікарні м. Києва).

Читайте також: У Польщі через сальмонелу отруїлося більше 80 осіб

Повідомляється, що спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з ДУ "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" розпочато проведення позапланового заходу (обстеження) з відбором зразків об’єктів санітарних заходів для проведення лабораторних досліджень.

Наразі триває епідеміологічне розслідування випадків захворювання. У Держпродспоживслужбі пообіцяли повідомити про результати позапланового заходу (обстеження) згодом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-