За погроми в установах Києва нестиме відповідальність організатор - поліція

За погроми в установах Києва нестиме відповідальність організатор - поліція

Укрінформ
Поліція Києва фіксує всі правопорушення під час масових заходів у Києві, відповідальність за протиправні дії нестимуть організатори акції.

Про це заявила речниця Національної поліції в місті Києві Оксана Блищик в ефірі телеканалу "112 Україна", коментуючи акцію націоналістів біля будівлі Росспівробітництва.

"Якщо дії будуть кваліфіковані за ст. 296, це кримінальне провадження і справа приватного звинувачення, необхідна заява потерпілої сторони. Якщо слідчі вбачатимуть у цих діях склад іншого кримінального правопорушення, які не є справою приватного звинувачення, такі кримінальні провадження будуть розпочинатися автоматично. Буде нести відповідальність (при заяві представників установ - ред.) людина, яка є організатором цієї акції", - сказала Блищик.

Вона уточнила, що під організатором мається на увазі той, хто подавав заявку на проведення події до Київської міської державної адміністрації.

За словами Блищик, працівники поліції під час акцій фіксують усі заклики до протиправних дій і самі дії. Крім того, у місцях проведення масових заходів працюють представники поліції комунікації, які попереджають учасників про наслідки можливих правопорушень.

Читайте також: Націоналісти закидали камінням будівлю Росспівробітництва

"Ми продовжуємо перемовини як з організаторами, так і з учасниками і закликаємо їх висловлювати свою особисту позицію в правовому полі", - наголосила Блищик.

Вона додала, що наразі інформації про постраждалих чи затриманих під час акцій немає.

Як повідомляв Укрінформ, активісти з націоналістичних організацій на чолі з лідером «Добровольчого руху ОУН» Миколою Коханівським прийшли до будівлі Росспівробітництва на вулиці Борисоглібській у Києві. Вигукуючи антиросійські гасла, учасники акції протесту почали кидати каміння у шибки, розбивши 3 великі панорамні вікна. Крім того, дорогою до Росспівробітництва активісти побили шибки у будівлі філії "Сбербанку".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-