У Музеї Івана Гончара запевняють, що експонати в безпеці

У Музеї Івана Гончара запевняють, що експонати в безпеці

Ексклюзив
2442
Ukrinform
У Музеї Івана Гончара всі предмети з експозиційних залів першого поверху, який внаслідок аварії залило гарячою водою, перебувають у безпеці.

Про це сказала заступник генерального директора Тетяна Пошивайло в коментарі кореспонденту Укрінформу. 

"Експонати з першого поверху ми перенесли нагору, у фондові приміщення, в буферні кімнати. Всі предмети в хорошому стані, їм ніщо не загрожує", - запевнила Тетяна Пошивайло.

Вона повідомила, що наразі в будівлі і довкола працюють співробітники рятувальних служб.

"Аварія почалася близько шостої години ранку. І з самісінького ранку ми намагалися додзвонитися до "Київенерго", у "Водоканал", це тривало кілька годин. Вже дві, а то й три години, як у нас працюють різні служби", - розповіла заступник гендиректора.

За її словами, вода досі стоїть в експозиційних залах першого поверху.

Читайте також: Музей Івана Гончара залило гарячою водою

"Від початку вода сягала по щиколотку, зараз трохи викачали, рівень менший. Але весь музей вкритий парою, незважаючи на те, що двері і вікна геть розчинені. Пара струмує з центрального входу і з вікон", - розповіла Пошивайло.

Водночас вона зазначила, що теплотрасу прорвало досить далеко від музею - десь на площі Слави. Вздовж всієї вулиці повз Києво-Печерську лавру струмує гаряча вода.

"Але оскільки наше приміщення найнижче по цій вулиці, то саме до нас стікається води найбільше", -  додала заступниця гендиректора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-