У Києві лютує грип: повністю закрили 57 шкіл, 53 — покласово

У Києві лютує грип: повністю закрили 57 шкіл, 53 — покласово

Укрінформ
У Києві призупинено заняття у 57 школах, у яких рівень захворюваності на грип та ГРВІ перевищив 20%, ще у 53 відбулося часткове, покласове закриття.

Про це поінформував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, повідомляє прес-служба столичної влади.

"Наразі у столичних навчальних закладах спостерігається стрімка динаміка збільшення кількості учнів, які захворіли на грип та ГРВІ. У зв’язку з цим у школах призупиняється навчальний процес. Наразі найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Деснянському (закрито 19 шкіл повністю та 4 школи покласово) та Оболонському (закрито 14 шкіл повністю та 2 школи покласово) районах", - сказав Поворозник.

Читайте також: У Супрун сказали, в яких регіонах найбільше хворіють грипом

Крім того, у Голосіївському районі закрито 2 школи повністю і 10 шкіл – покласово, у Дарницькому 6 шкіл повністю, 8 покласово, у Дніпровському 9 шкіл покласово, у Печерському 1 школа повністю і 1 покласово, у Подільському 1 школу покласово, у Святошинському 6 шкіл повністю та 12 покласово, у Солом’янському 9 шкіл повністю та 6 покласово.

"Не закрито жодного шкільного навчального закладу у Шевченківському районі. Таке рішення прийняли керівники навчальних закладів спільно з районними управліннями освіти", – зазначив Поворозник.

За його словами, станом на 7 лютого 2018 року навчальний процес було призупинено у 36 школах (1089 класів) повністю та у 56 школах (367 класів) покласово. Найбільша кількість відсутніх школярів спостерігалась у Деснянському та Оболонському районах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-