До програми здешевлення кредитів для бізнесу долучаються ще кілька банків - КМДА

До програми здешевлення кредитів для бізнесу долучаються ще кілька банків - КМДА

457
Ukrinform
До програми фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва долучаються ще кілька банків.

Програма реалізовується Київською міською державною адміністрацією спільно з Німецько-Українським фондом (НУФ) за підтримки уряду Німеччини та Європейського Союзу. Про це сказав заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє прес-служба КМДА.

«У 2018 році в бюджеті столиці на фінансування цієї програми (фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва — ред.) передбачено 10 мільйонів гривень, до її реалізації вже долучились ПАТ «Кредобанк» та ПАТ «Укргазбанк». На фінальній стадії - підписання договорів іще з кількома банками, що висловили зацікавленість у співпраці в рамках програми», - зазначив Давтян.

Відповідно до Положення, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року, фінансово-кредитна підтримка надається шляхом компенсації 50% номінальної відсоткової ставки за кредитами, наданими банками-партнерами. Напрацьований механізм компенсації дозволяє зменшити процентну ставку за кредитом до близько 9%, що є найнижчим показником в Україні. Підприємцям пропонується максимально спрощений механізм отримання фінансово-кредитної підтримки: позичальниками можуть бути суб'єкти господарювання - резиденти України, що зареєстровані в Києві, виробничі потужності яких розміщені в столиці та які підпадають під визначення суб'єктів малого та середнього підприємництва згідно з положенням Господарського кодексу України. 

Читайте також: Запуск Експортно-кредитного агентства має відбутись у 2018 році - МЕРТ

Фінансуватимуться пріоритетні для міста галузі промисловості, створення освітньої інфраструктури та надання послуг у сфері житлово-комунального господарства. 

Процедура не потребує безпосереднього звернення підприємця до влади міста. Усі погодження відбуватимуться між банком-партнером і КМДА. 

Давтян зауважив, що запропоноване київською владою доступне кредитування з мінімальною відсотковою ставкою дасть змогу столичним підприємцям отримати поштовх до розвитку власного бізнесу, модернізувати виробничі потужності та створити нові робочі місця.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-