У "Київводоканалі" розповіли, чим небезпечні незаконні МАФи - 26.01.2018 17:39 — Новини Укрінформ
У "Київводоканалі" розповіли, чим небезпечні незаконні МАФи

У "Київводоканалі" розповіли, чим небезпечні незаконні МАФи

989
Ukrinform
Незаконно встановлені тимчасові споруди не тільки перешкоджають швидкій ліквідації проривів труб, а й становлять загрозу для життя людей, які живуть поруч або працюють у таких кіосках.

 Про це повідомили в ПрАТ «АК «Київводоканал», передає КМДА.

"У зв’язку з цим підприємство неодноразово закликало власників МАФів знести або перенести тимчасові споруди від охоронної зони мереж. Ігноруючи попередження та приписи, власники тимчасових споруд несуть також відповідальність за тривалу відсутність водопостачання у мешканців", - йдеться у повідомленні. 

За статистичними даними 2017 року, в столиці виявлено 1732 незаконно встановлених об’єкти. Із них 1239 розміщено в охоронних зонах водопровідного господарства, а 493 – в охоронних зонах об’єктів каналізаційного господарства. Із них за рік працівниками «Київводоканалу» демонтовано або ж перенесено близько 90 забудов.

Читайте також: Київрада взялася за перейменування столичного аеропорту

За дорученням Комісії з питань житлово-комунального господарства Київради, «Київводоканалом» підготовлені зміни до Рішення № 3737, що стосувалося заборони торгівлі спиртними напоями в МАФах. Помилково в цьому Рішенні прийнято наступне: власник МАФа має право розташовувати будівлю в охоронній зоні, попередньо оформивши страховку. Зміни, прийняті Комісією з питань житлово-комунального господарства щодо вилучення цього пункту про дозвіл із Рішення, підготовлені до виносу на затвердження сесії Київради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>