Кличко: ЮНЕСКО схвалило наш проект флагштоку з найбільшим прапором України

Кличко: ЮНЕСКО схвалило наш проект флагштоку з найбільшим прапором України

1822
Укрінформ
Столична влада презентувала проект встановлення флагштоку Державного прапору України ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримала схвальну оцінку.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, повідомляє сайт столичного мера.

“Зараз роздувається багато спекуляцій та інсинуацій щодо встановлення головного прапору у столиці. Знаєте, якщо чесно, я здивований. Лунають закиди, мовляв, навіщо це потрібно? Не на часі і так далі...”, - зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що Державний Прапор України – це один із символів держави, її оберіг, що сприяє національній єдності, консолідації суспільства, пробуджує почуття гордості за країну. Це - символ за який проливають кров та віддають життя наші герої, відстоюючи незалежність і свободу України. “І сьогодні наш прапор – не тільки символ державності, а – я б сказав - ще й символ нашої віри. Віри в себе, в свої сили, в перемогу України! Саме тому і виникла ідея  встановлення найбільшого прапору України. Встановити його ми плануємо на території музею історії України у Другій Світовій війні. Таке розташування дасть змогу бачити Прапор з багатьох районів міста Києва”, - сказав мер Києва. - Оскільки йдеться про схили Дніпра, ми презентували проект ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримали схвальну оцінку”, - підкреслив Кличко.

Щодо вартості проекту, відзначив мер, це ж не просто флагшток. “Щоб встановити металеву конструкцію висотою 75 метрів і вагою 85 тонн – це і інженерно технічні роботи, і облаштування прилеглої території, й інші роботи. Фахівці від КМДА, які над цим працюють, нададуть всі розрахунки і технічне обгрунтування”, - відзначив Кличко.

Читайте також: Кличко: На енергозбереження 70/30 Київ витратив 137 мільйонів

Мер закликав всі фракції без зайвих емоцій обдумати і сформувати свою позицію, щодо встановлення найбільшого символу нашої держави, щоб роботи не зупинилися. Оскільки ввести споруду флагштоку в експлуатацію планується до Дня Прапору - 23 серпня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-