На Кільцевій запрацював комплекс зі зважування вантажівок

На Кільцевій запрацював комплекс зі зважування вантажівок

Актуальний коментар
1306
Укрінформ
У рамках спільного проекту Центру організації дорожнього руху Київдорсервісу, Укртрансбезпеки та поліції на основних в’їздах у Київ встановлюють ваговимірювальні комплекси для зважування вантажного транспорту.

Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

«Технічні можливості сучасних великовантажних автомобілів дають змогу перевізникам завантажувати такі вантажі, що перевищують розрахункові норми навантаження на дороги. Як результат – псуються дороги, створюються незручності для киян», – зазначив директор КП «Київдорсервіс» Віктор Черній.

Уже в перший день роботи нового ваговимірювального комплексу на Кільцевій дорозі співробітниками Укртрансбезпеки було виявлено кілька порушників: зокрема, затримано автомобіль загальною масою 60 т, на іншому було вдвічі перевищено навантаження на вісь.

Читайте також: Укравтодор анонсував ремонт двох міжнародних трас

Комплекс на Кільцевій дорозі (на примиканні з вул. Григоровича-Барського) у Святошинському районі – вже другий, кілька місяців тому вже запрацював аналогічний ваговимірювальний комплекс на Житомирській трасі. Наразі співробітники Центру організації дорожнього руху КП «Київдорсервіс» здійснюють монтаж третього комплексу – для контролю за рухом вантажного транспорту у бориспільському напрямку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-