Пожежа на Подолі: у КМДА кажуть про можливий умисний підпал

Пожежа на Подолі: у КМДА кажуть про можливий умисний підпал

1083
Укрінформ
Столична влада звернулася з клопотаннями про умисність підпалу до правоохоронних органів у зв'язку з пожежею у будівлі  на вул. Волоській, 5/14.

Про це заявив заступник голови КМДА Олексій Резніков, повідомляє пресс-лужба міськдержадміністрації.

«У власника будівлі на Волоській вже якась дивна традиція. Ця ж компанія – «ВКП «Поділ-Бізнес» – також є власником ще однієї вже скандальної, на жаль, будівлі на вул. Щекавицькій, 19/33. Тобто, вже не вперше, на моє судження, ця компанія доводить пам’ятки до руйнації. Власник ухиляється від укладання охоронних договорів із Управлінням охорони культурної спадщини, і об’єкти утримуються в неналежному стані та доводяться до аварійного. Ми звернулися з відповідними клопотаннями про умисність підпалу до правоохоронних органів і сподіваємось на оперативну реакцію», – заявив Резніков.

Зазначається, що спеціалісти відділу інспекції державного контролю об’єктів культурної спадщини та археологічного нагляду Управління збереження історичного середовища та охорони об’єктів культурної спадщини Департаменту здійснили вихід на місце події з метою фіксації для подальшого використання у роботі. Було виявлено, що пожежею пошкоджено дерев’яні конструкції та елементи даху.

Читайте також: На Подолі горіла виставлена на продаж пам'ятка архітектури

"Для з’ясування більш детальних наслідків пожежі, Департаментом направлено запит до ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища щодо надання інформації про причини пожежі, висновки щодо додержання вимог у сфері пожежної та техногенної безпеки та копію відповідного акту, а також копії інших документів, складених за результатами дій, які б дали змогу встановити ступінь (об’єм) знищення внутрішніх/зовнішніх конструктивних елементів об’єкта культурної спадщини та ступінь впливу і наслідків пожежі на прилеглі будівлі, які також є об’єктами культурної спадщини", - повідомили у КМДА.

Як повідомляв Укрінформ, у Подільському районі столиці на вул. Іллінській ввечері 7 грудня загорівся 2-поверховий відселений будинок - пам`ятка архітектури. По прибуттю вогнеборців було встановлено, що горить покрівля. О 21:19 пожежу на площі 200 кв. м було локалізовано, а о 21:35 – ліквідовано.

У соцмережах повідомили, що горіла пам'ятка архітектури на розі вулиць Волоської та Іллінської 5/14. Будинок 1874-1875 рр. - пам’ятка місцевого значення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-