Кличко домовився про співробітництво з головами асоціацій міст Польщі та Франції

Кличко домовився про співробітництво з головами асоціацій міст Польщі та Франції

Фото
1000
Ukrinform
Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко зустрівся з виконавчим директором Асоціації міст Польщі Анджеєм Поравскі та генеральним директором французької асоціації Крістофом Шаю.

Про це повідомляє прес-служба мера.

Кличко подякував іноземним колегам за підтримку та співпрацю і наголосив, що для нього як голови Асоціації міст України та мера Києва дуже важливим є показати гідний результат роботи, щоб кожен українець міг відчути реальні досягнення місцевої влади: "Я зацікавлений у тому, щоб кожне місто стало успішним та впроваджувало сучасні стандарти життя для своїх мешканців. Ми розуміємо, що успіх кожного міста – це успіх країни загалом".

Анджей Поравскі зазначив, що польська сторона рада втілювати разом з українськими колегами різноманітні муніципальні проекти та готова до більш тісної співпраці. "Ми розуміємо, що сильна Україна - це і сильна Польща та сильна Європа. Ми декларуємо готовність розвивати наше партнерство. Сподіваюся, що ми зможемо допомогти у ваших реформах", - зазначив він.

У свою чергу Крістоф Шаю наголосив на тому, що протягом довгого часу співпрацю між українськими та французькими містами складно було назвати продуктивною. Проте зараз французька сторона націлена на поглиблення співпраці, зокрема і через посередництво Польщі. "Для нас важливо відновити тісні зв’язки між французькими та українськими містами. Є сильна зацікавленість реформувати наші відносини", - сказав він.

Читайте також: Кличко підписав з китайським консорціумом угоду про будівництво четвертої гілки метро

Анджей Поравскі та Крістоф Шаю прибули до України, щоб взяти участь у Міжнародному саміті мерів, який відбудеться 28-29 листопада у Києві. Участь у відкритті заходу візьме і Віталій Кличко.

Фото: kiev.klichko.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>