На Міжнародному саміті у Києві презентують рейтинг мерів-інноваторів

На Міжнародному саміті у Києві презентують рейтинг мерів-інноваторів

1472
Ukrinform
На Міжнародному саміті, який проходитиме в Києві 28-29 листопада, презентують рейтинг міст України за використанням інновацій та мерів-інноваторів.

Про це повідомляє сайт Ассоціації міст України

“28-29 листопада в Києві відбудеться Міжнародний саміт мерів. Форум, що проходить уже вдруге, буде присвячено інноваціям та їхньому впливу на міста. На саміті презентують рейтинг міст України за використанням інновацій, а також мерів-інноваторів, яких обиратимуть як професійне журі, так і мешканці міст шляхом відкритого голосування”, - йдеться в повідомленні.

Серед гостей саміту очікується понад 100 українських мерів, іноземні експерти та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів.

Нідерланди відіграють на події особливу роль: офіційним партнером саміту виступить StartupAmsterdam, організація, яка працює над розвитком Амстердаму, а почесним гостем стане принц Костянтин, молодший брат короля Нідерландів.

Програма дводенного саміту передбачає роботу в різних форматах: виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації інноваційних стартапів та індексу розвитку міст Deloitte, панельні дискусії, зустрічі "без краваток" та екскурсії на інноваційні майданчики UNIT City та "Арт-завод Платформа".

Читайте також: Джуліані - Кличку: Система безпеки у Києві схожа на ту, що є у Нью-Йорку

Спеціальні панелі будуть присвячені інклюзивності міст (спікер Дмитро Щебетюк, Dostupto.ua) та взаємодії міста і бізнесу (спікер В’ячеслав Клімов, "Нова пошта").

Міжнародний саміт мерів проводиться під патронатом Прем’єр-міністра України Вр=олодимира Гройсмана та за підтримки Київського міського голови Віталія Кличка та Асоціації міст України. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>