Кличко обговорив з німецькими міністрами добудову Подільсько-Воскресенського мосту

Кличко обговорив з німецькими міністрами добудову Подільсько-Воскресенського мосту

Укрінформ
Столична влада спільно з урядом Німеччини відпрацьовують необхідний алгоритм для спільного успішного втілення проекту добудови Подільсько-Воскресенського мосту. 

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, виступаючи у німецькому місті Вольфсбург на конференції федеральних міністрів транспорту Німеччини, передає прес-служба столичної влади.

«Ми швидкими темпами відновлюємо сьогодні київські дороги, будуємо об’єкти соціальної інфраструктури. І один із головних і амбітних для мене особисто проектів, великих і стратегічно важливих – це добудова Подільсько-Воскресенського мосту. Німецькі колеги допомагають. І ми зараз спільно відпрацьовуємо той алгоритм, який необхідний нам для успішного втілення цього проекту», – наголосив Кличко.

Виконувач обов’язків міністра транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнер Бомба зазначив, що федеральний уряд Німеччини зацікавлений і налаштований на допомогу Києву в реалізації великого інфраструктурного проекту – у добудові Подільсько-Воскресенського мосту, що зведений уже наполовину.

Під час конференції у Вольфсбурзі Кличко зустрівся з німецькими фахівцями-інженерами, представниками консалтингових компаній,  з якими обговорив технологічні, технічні умови, які повинен забезпечити Київ для добудови мосту. А також модель, за якою німецька сторона може брати участь у реалізації проекту.

Читайте також: Кличко у Франкфурті розповів про успішні інновації, що втілюються в Києві

«Ми зустрілися з фахівцями, продовжуємо переговори з німецькими урядовцями, з потенційними інвесторами. Питання добудови і запуску Подільсько-Воскресенського мосту для Києва принципово важливе. Але проект потребує інвестицій на рівні 400 мільйонів євро. І інвесторам якимось чином потрібно буде повертати вкладені ними кошти. Тому ми продовжуємо обговорювати всі моменти і деталі, щоб, коли вони будуть узгоджені, приступити до активної роботи з добудови мосту», – розповів Кличко.

Найближчим часом до Києва прибуде делегація технічних спеціалістів із Німеччини для опрацювання подальших кроків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-