Князєв перевів поліцію Києва та області на посилений режим

Князєв перевів поліцію Києва та області на посилений режим

802
Ukrinform
Правоохоронці у Києві та Київській області перейшла на службу в посиленому режимі з метою стабілізації криміногенної ситуації.

Про це повідомив Департамент комунікації Національної поліції України на своїй сторінці у Facebook.

"За наказом голови Національної поліції України у зв’язку із ускладненням оперативної обстановки, пов’язаної зі скоєнням тяжких та особливо тяжких злочинів, та задля забезпечення безпеки громадян правоохоронці у м. Києві та Київській області відучора несуть службу в посиленому режимі", - наголошується в повідомленні.

Таке рішення було прийнято керівником Нацполіції на фоні вчинення на території Київщині ряду тяжких злочинів з використанням зброї та вибухівки.

"У першу чергу, посилені заходи спрямовані на забезпечення безпеки наших громадян. Тому прошу з розумінням поставитися до збільшення присутності поліцейських на вулицях, вокзалах, аеропортах, на в’їздах-виїздах з Києва та області, у місцях масового перебування людей", - наголосив керівник Нацполіції Сергій Князєв.

Читайте також: У Нацполіції назвали найхарактерніші "регіональні" види злочинності

Комплексні профілактичні заходи спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації в Києві та області, протидію злочинності, діяльності організованих груп та злочинних організацій, розкриття тяжких та особливо тяжких резонансних злочинів, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї.

На вулицях збільшено кількість нарядів поліції, несуть службу мобільні групи, до складу яких увійшли працівники патрульної поліції, кінологи, оперативники та інших підрозділів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>