Київавтодор почав працювати цілодобово

Київавтодор почав працювати цілодобово

Укрінформ
Комунальна корпорація "Київавтодор" оголосила про переведення своїх шляхово-експлуатаційних підприємств на цілодобовий режим роботи з 1 листопада 2017 року.

Про це повідомляється на офіційній сторінці КК "Київавтодор" у Facebook.

"З 15 жовтня у цілодобовому режимі чергувало 60 одиниць снігоприбиральної техніки на випадок різкого погіршення погодних умов, а вже завтра, 1 листопада, всі шляхово-експлуатаційні підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» переходять на цілодобовий режим роботи", - йдеться у повідомленні.

У корпорації нагадують, що підготовку до зимового періоду автодорівці розпочали ще влітку, проводячи завчасну закупівлю посипальних матеріалів, ремонт техніки та механізмів, столичні дорожники готові до зими та сюрпризів погоди.

Читайте також: У Києві проти снігу виставлять 650 одиниць техніки

А впродовж вересня-жовтня на всіх підприємствах відбулися перевірки готовності та справності техніки.

Як повідомляв Укрінформ, загалом підприємствами комунальної корпорації «Київавтодор» підготовлено до роботи у зимовий період 345 одиниць спеціальної техніки.

Забезпечені підприємства корпорації і посипальними матеріалами, зокрема на сьогодні заготовлено 38 тис. т солі та 41,2 тис. т піску.

Крім того, як зазначають у Київавтодорі, на випадок інтенсивних затяжних снігопадів столичні дорожники вже підписали договори на залучення 159 од. техніки сторонніх організацій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-