Київ тримає першість за темпами і обсягами ремонту доріг серед міст України - Кличко

Київ тримає першість за темпами і обсягами ремонту доріг серед міст України - Кличко

968
Ukrinform
Сьогодні Київ – лідер серед українських міст за темпами і обсягами ремонту доріг. І ми продовжимо реанімацію столичної дорожньої інфраструктури.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

"Сьогодні столиця – лідер серед українських міст за темпами і обсягами ремонту доріг. Останніх два роки стали для нас такими – ударними! Минулого року ми відремонтували 200 кілометрів столичних доріг. Цього року ми збільшили фінансування, розуміючи важливість проблеми, і замахнулися на 300 кілометрів доріг та проїздів!", – наголосив Кличко.

Він зазначив, що фактично за 2 роки столична влада оновила майже третину київських доріг і підкреслив, що місто продовжить реанімацію столичної дорожньої інфраструктури.

Розповідаючи про ситуацію з громадським транспортом, Віталій Кличко підкреслив, що столична влада за останні роки значно оновила рухомий склад комунального транспорту міста.

Читайте також: Кличко: Децентралізація має втілюватися в реальних повноваженнях місцевих влад

"Цього року ми закупили 40 польських трамваїв PESA і ще 7 львівських, заводу "Електрон". Також придбали 60 автобусів МАЗ, що відповідають сучасним вимогам. А в минулому році в столиці з'явилися 50 нових автобусів, 61 тролейбус та 11 нових сучасних трамваїв з низьким рівнем підлоги", – зазначив Кличко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>