SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У столичному притулку для тварин відкрили кімнату для відвідувачів - 05.10.2017 21:35 — Новини Укрінформ
У столичному притулку для тварин відкрили кімнату для відвідувачів

У столичному притулку для тварин відкрили кімнату для відвідувачів

Фото
726
Ukrinform
Цього року у столичному притулку для тварин, що знаходиться поблизу міста Бородянка в Київській області, виконали низку ремонтних робіт. Зокрема в притулку провели утеплення основного корпусу, відремонтували дах, встановили 22 нові вольєри, а також облаштували кімнату для відвідувачів.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Наразі притулок у Бородянці налічує 350 собак, з них - 20 цуценят. Усі тварини офіційно зареєстровані, стерилізовані та вакциновані від зовнішніх та внутрішніх паразитів, кліщів, блох тощо", - зазначила в.о. директора КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Поліна Баліцер.

Першими відвідувачами притулку для тварин у Бородянці після ремонту стали столичні школярі. Працівники притулку провели для київських учнів відкритий урок гуманного ставлення до тварин, розказали про особливості контакту з собаками в притулку.

У столичному притулку для тварин відкрили кімнату для відвідувачів / Фото: Овсяннікова Юлія. Укрінформ

Заклад також забезпечений медикаментами, запасами дров для зимування.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, який проінспектував роботу оновленого притулку, в напрямку поводження з безпритульними тваринами проведена велика робота, зокрема, пройшла реорганізація підприємств, здійснена перевірка господарської діяльності, змінена частина працівників.

Читайте також: Киянам заборонили вигул собак на території шкіл і лікарень

"За останні півроку у притулку проведена велика робота: утеплені зовнішні стіни приміщення закладу, встановлені 22 нові літні вольєри, відремонтована покрівля. Загальна вартість ремонтів становить 400 тис. грн. Дуже важливо, що майже більшість робіт, а саме: наведення ладу на території, озеленення, поточний ремонт вольєрів, заміна даху, ремонт водостічної системи, створення зали для відвідувачів – все здійснювалося силами колективу притулку. Придбані лише матеріали для даху та конструкції для вольєрів", – повідомив Пантелеєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>