Київські ресторани зобов’язали перекласти меню українською

Київські ресторани зобов’язали перекласти меню українською

Укрінформ
Київська міська рада підтримала проект рішення "Про подолання наслідків совєцької окупації в мовній царині".

Рішення підтримали 80 депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Відповідним документом пропонується встановити, що в Києві мовою роботи, діловодства і документації органів місцевого самоврядування, підприємств установ та організацій комунальної форми власності є державна мова — українська. Також прописано, що всі рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіші, повідомлення та інші форми аудіо- та візуальної рекламної продукції мають бути написані українською або іншою мовою з обов'язковим зазначенням їх перекладу чи транслітерації.

Також більш детально виписано пункт про використання української мови в місцях громадського обслуговування. Передбачається, що при реалізації товарів і наданні послуг, nершочергово використовується державна мова.

Читайте також: Київрада пропонує перенести День Державного Прапора на 24 липня

"Ми залишили пункт, який передбачає, що у всіх закладах громадського харчування обов'язкова наявність меню державною мовою. При обслуговувані відвідувачів персонал зобов'язується пропонувати меню українською, і лише на вимогу відвідувача, надавати меню будь-якою іншою мовою за наявності", - зазначив депутат Київради Юрій Сиротюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-