Суд за акції трьох київських монополій перенесли: писатимуть на Кіпр

Суд за акції трьох київських монополій перенесли: писатимуть на Кіпр

Укрінформ
Господарський суд Києва переніс на невизначений термін розгляд справи за позовом прокуратури про повернення столичній громаді частини пакетів акції товариств "Київенерго", "Київгаз" та "Київводоканал" для інформування компаній-відповідачів, які знаходяться на Кіпрі.

Про це повідомила Укрінформу прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець.

"Головуюча суддя відклала судове засідання для забезпечення виконання Гаазької конвенції в частині повідомлення про розгляд цієї справи компаній-відповідачів, які знаходяться на Кіпрі", - зазначила вона.

За словами Максимець, раніше копія позовної заяви була направлена на адреси офісів цих компаній, які були вказані у реєстраційних документах. Про час та дату розгляду справи суд повідомить у відповідній ухвалі.

Як повідомляв Укрінформ, 7 вересня столична прокуратура подала до Господарського суду міста Києва позов про повернення територіальній громаді столиці належних їй пакетів акцій товариств "Київенерго" (12,73%), "Київгаз" (61%) та "Київводоканал" (67%) вартістю більше 1 млрд грн.

Читайте також: Кличко пояснив, чому блокпакет Київенерго опинився в руках Ахметова

Крім того, у червні 2017 року столична прокуратура завершила досудове розслідування стосовно колишнього голови правління ЗАТ "Компанія Київенергохолдинг", який, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно відчужив на користь приватної компанії пакет акцій ВАТ "Акціонерна енергопостачальна компанія  "Київенерго" реальною вартістю 183 млн грн. Цим він завдав територіальній громаді Києва збитків на понад 106 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-