Євдокимов: У Києві - 500 вакансій патрульних

Євдокимов: У Києві - 500 вакансій патрульних

Ексклюзив
1302
Ukrinform
Наразі у Києві не вистачає до штатної чисельності близько 500 патрульних поліцейських, але з жовтня на службу заступлять 340 патрульних, які нині проходять підготовку.

Про це заявив у коментарі Укрінформу в четвер, 21 вересня, заступник начальника Управління патрульної поліції Києва Дмитро Євдокимов.

"З самого початку в 2015 році у Києві було 2 тис. патрульних, зараз є приблизно 1,5 тис.  Але наразі у Києві активно проводяться донабори у патрульну поліцію. Приблизно з 10 жовтня на патрульну службу заступлять 340 нових поліцейських, потім ще будуть донабори", - сказав Євдокимов.

За його словами, значне зменшення кількості патрульних у столиці за два роки пов'язане з тим, що хтось із поліцейських, які розпочинали службу в 2015 році, перейшов на роботу в інші міста чи в апарат, хтось звільнився, а когось звільнили. 

Читайте також: Патрульна поліція отримала "додаткову роботу"

"Примусово звільнилося не більше 5 відсотків. Насправді два роки тому ми очікували, що цей показник буде більшим, але він є достатньо втішним, тому що у будь-якому колективі з двох тисяч людей завжди будуть ті, хто припускатиметься помилок", - констатував Євдокимов.  

Коментуючи ситуацію з аварійністю на дорогах столиці, заступник начальника Управління патрульної поліції Києва зауважив, що враження про її збільшення не відповідає дійсності. 

"В цілому, якщо підняти статистику, то ми побачимо, що порівняно з 2015 роком ситуація з аварійністю у Києві поліпшилася. Інше питання, що, можливо, поліція стала трошки більше виявлятити фактів ДТП, керування у нетверезому стані. Тобто збільшилася не кількість ДТП або порушень правил дорожнього руху, а виявлення поліцією цих речей, які існували й раніше, але в силу тих чи інших причин не доводилися до відома громадськості", - вважає Євдокимов. 

На його думку, попри велику кількість проблем і помилок у роботі, в цілому патрульна поліція справляється із поставленими завданнями. Водночас, зауважив Євдокимов, забезпечення безпеки дорожнього руху і взагалі публічної безпеки - це завдання не лише поліції, а всього суспільства. 

"І тут, напевно, водіям треба в першу чергу починати з себе і спитати в себе, наскільки я дотримуюсь правил і наскільки безпечно поводжуся на дорозі", - резюмував заступник начальника Управління патрульної поліції Києва.

Фото: ФБ Євдокимова

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>