У метро запустили

У метро запустили "моторний" вагон із постерами "Енеїди"

Фото
1006
Укрінформ
Київський метрополітен спільно із Національним художнім музеєм України запустили потяг із постерами про ключові художні інтерпретації «Енеїди».

Про це сказав у коментарі журналістам керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Поїзд "Енеїда" - це насправді старт нашого співробітництва з Національним художнім музеєм, і я сподіваюся, що найближчим часом у нас будуть нові соціальні проекти, які будуть робити поїздки для наших пасажирів пізнавальними, цікавими", - зазначив Брагінський. 

У столичному метро запустили арт-потяг «Енеїда»/ Фото: Юлія Овсяннікова, Укрінформ

Поїзд курсуватиме протягом двох місяців по “синій гілці” метро та познайомить пасажирів із візуальною історією легендарної поеми Івана Котляревського. Зокрема, про ключові художні інтерпретації “Енеїди” та контекст їхнього створення розкажуть пасажирам 50 інформаційних постерів, які розміщені у вагонах, зазначив Брагінський.

Виставка акумулювала близько 200 визначних артефактів, які стосуються візуальних образів поеми Івана Котляревського, з приватних колекцій та 11 музеїв України.

Арт-потяг “Енеїда” дозволить зробити поїздку у підземці не лише швидкою та безпечною, а й корисною та інформативною, наголосили у метрополітені.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-