Постраждалих від вибуху в будинку в Голосіївському районі забезпечать житлом

Постраждалих від вибуху в будинку в Голосіївському районі забезпечать житлом

935
Ukrinform
Мешканців, постраждалих унаслідок вибуху в будинку на проспекті Голосіївському, 70 в Києві, забезпечать житлом і матеріальною допомогою в установленому законом порядку. 

Про це йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації від 1 вересня.

"Згідно з розпорядженням, Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА здійснює розрахунки необхідної житлової площі та опрацьовує шляхи надання житла громадянам. Департамент соціальної політики КМДА має вирішити питання надання матеріальної допомоги постраждалим під час надзвичайної ситуації", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, 8 липня цього року у житловому будинку на проспекті Голосіївському, 70 стався вибух. Ця будівля перебуває у сфері управління районної в м. Києві державної адміністрації. У будинку розташовано 17 квартир, із яких 5 – це квартири загального користування, де зареєстровано 68 громадян.

Будівельною лабораторією КП «Київжитлоспецексплуатація» було проведене обстеження технічного стану несучих і огороджувальних конструкцій будинку. Згідно з актом обстеження, конструкції знаходяться в аварійному стані. У зв’язку з цим експлуатація будівлі неможлива, а відновлення будинку недоцільне. Тому було прийняте рішення про відселення мешканців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-