У Кличка розповіли, як працюватимуть медзаклади на День Незалежності

У Кличка розповіли, як працюватимуть медзаклади на День Незалежності

Укрінформ
Під час заходів із нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці Незалежності України невідкладна медична допомога надаватиметься громадянам незалежно від місця їх проживання та реєстрації.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я КМДА.

"Робота закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу, буде організована цілодобово, відповідно до затверджених графіків чергувань відділень на 2017 рік. Чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги буде організовано у місцях проведення загальнодержавних і загальноміських заходів, у тому числі з урахуванням участі у заходах людей із особливими потребами, відповідно до плану їх проведення", - йдеться у повідомленні.

Також для всіх громадян постійно працює цілодобова консультативно-інформаційна служба «Здоров'я - порада лікаря за телефоном 15-83», де можна отримати консультації та поради лікарів, у тому числі у святкові та вихідні дні (безкоштовно зі стаціонарних телефонів м.Києва).

Робота закладів охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну допомогу, буде організована наступним чином:

24 серпня, четвер, – святковий, вихідний день;

Читайте також: На День Незалежності безпеку гарантуватимуть 15 тисяч правоохоронців

25 серпня, п’ятниця, – вихідний день (переноситься на суботу 19 серпня 2017 року, відповідно до статті 53 КЗпП України);

26 серпня, субота, – робочий день за графіком;

27 серпня, неділя, – вихідний день.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-