Кличко запрошує авторів рейтингу The Economist до Києва

Кличко запрошує авторів рейтингу The Economist до Києва

Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко запрошує в столицю України представників журналу The Economist, які визначили Києву один з найнижчих рейтингів серед міст світу за комфортністю для проживання, з тим, аби вони побачили ситуацію на власні очі.

Про це Кличко заявив під час прес-конференції в Бердичеві, де він відвідав міжнародний турнір з боксу, повідомляється на сайті мера Києва.

Коментуючи на прохання журналістів рейтинг The Economist щодо Києва, Віталій Кличко відзначив, що не може погодитися з його об'єктивністю. 

Мер наголосив, що Київ був і залишається лідером перетворень в Україні. Крім того, додав Кличко, гарною відповіддю на цей рейтинг є опублікована в ЗМІ оцінка дипломатів низки європейських країн, які нині працюють і мешкають в столиці України. 

Читайте також: The Economist Group вибачилася за речення про "громадянську війну на Донбасі"

«Деякі посли одразу відреагували і сказали, що цей рейтинг не відповідає дійсності», - наголосив мер Києва.

Кличко зауважив, що нині в столиці найвища динаміка інвестицій у порівнянні з іншими містами України, збудована найбільша кількість нових інфраструктурних об'єктів, найвища середня заробітна плата по країні. 

«Я також був здивований цим рейтингом. Я не можу назвати його об'єктивним», - наголосив Кличко

Він запросив представників The Economist приїхати до Києва, аби на власні очі побачити та оцінити ситуацію в місті.

Як повідомлялося раніше, столиця України потрапила до десятки найменш комфортних для життя міст за рейтингом журналу The Economist.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-