SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight КМДА спільно з поліцією провела рейд проти шахраїв-паркувальників - 16.08.2017 16:47 — Новини Укрінформ
КМДА спільно з поліцією провела рейд проти шахраїв-паркувальників

КМДА спільно з поліцією провела рейд проти шахраїв-паркувальників

Фото
777
Ukrinform
Сьогодні на паркувальних майданчиках міста перебувають особи, які під різними приводами намагаються отримати гроші від водіїв.

Про це під час рейду заявив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, повідомляє сайт КМДА.

КМДА спільно з поліцією провела рейд проти шахраїв-паркувальників.Фото КМДА

«Вони можуть представлятися як інспектори. Проте справжні інспектори мають іншу уніформу, камери та інші функції. Натомість згадані особи на парковках – шахраї, а їхні дії мають ознаки кримінального злочину!», – зазначив очільник Департаменту.

Він підкреслив, що Київська міська державна адміністрація сподівається на ефективну співпрацю з правоохоронцями, які мають виконати свою роботу та припинити шахрайство на парковках.

«Окрім того, ми закликаємо водіїв у жодному випадку не давати гроші аферистам на парковках і повідомляти про факти вимагання у поліцію, адже жодна особа не має права брати готівкові гроші», – резюмував Сергій Симонов.

Читайте також: Як і скільки платити на київських парковках

Нагадаємо, на всіх паркувальних майданчиках Києва запрацювала безготівкова система оплати без паркувальників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>