У Кличка розповіли про домовленості з Київенерго й блокувальниками шоссе

У Кличка розповіли про домовленості з Київенерго й блокувальниками шоссе

Укрінформ
Київська міська державна адміністрація готова йти назустріч ошуканим мешканцям, але за умови виконання ними усіх домовленостей.

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"КМДА готова йти назустріч ошуканим мешканцям, але і від них нам потрібна готовність організуватися, співпрацювати та виконувати домовленості", - сказав Пантелеєв.

За його словами, у результаті тривалих переговорів з мешканцями досягнуто конструктиву та розроблений план дій, аби уникнути таких кризових ситуацій у подальшому. Участь у них взяли як представники КМДА і району, так і ПАТ "Київенерго".

Читайте також: Мешканці довгобудів Войцеховського розблокували Харківське шоссе

"Зараз електропостачання цих будинків відновлюється. Однак протягом найближчого часу міська влада спільно з активами та представниками будинкових громад повинні вирішити проблемні питання отримання будинками технічних умов. Також на порядку денному – реструктуризація боргів за послуги водо- і електропостачання та, водночас, визначення структури цих боргів. Адже зараз облік ведеться за єдиним приладом обліку на всі 7 будинків. Треба з’ясувати, хто саме має борг», – наголосив  Пантелеєв.

Він висловив сподівання на конструктив і виконання напрацьованого рішення усіма залученими сторонами: "Адже технічні умови не виконані і ввести в експлуатацію будинок у тому стані, в якому його залишив забудовник, неможливо. Зі своєї сторони ми готові усіляко сприяти вирішенню цієї ситуації", - наголосив Пантелеєв. 

За його словами, вже наступного тижня ПАТ "Київенерго" має провести технічну раду з офіційними представниками будинків.

Як повідомляв Укрінформ, з ночі середи люди перекрили рух на Харківському шосе з вимогою відновити електропостачання в будинках на Харківському шосе, 17а, призупинене через борги за електроенергію та невиконані забудовником технічні умови приєднання до мереж.

В КМДА заявили, що проблема з цими будинками - не нова, а підключення послуг може бути небезпечним для самих мешканців.

За словами радника київського міського голови, народного депутата Дмитра Білоцерківця, по Харківському шосе є питання по 7 довгобудах Войцеховського, 5 із них не введені в експлуатацію, 2 введені фіктивним способом через рішення судів до 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-