Кличко почав системні «чистки» адміністрації від корупціонерів

Кличко почав системні «чистки» адміністрації від корупціонерів

1166
Ukrinform
Працівники Міністерства внутрішніх справ спільно з управлінням з питань запобігання корупції КМДА провели ряд затримань співробітників столичних комунальних підприємств при отриманні хабарів.

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс подякував за допомогу правоохоронців і підкреслив, що Київська адміністрація робить перші рішучі кроки, і очищення міста від корупції тільки набирає обертів.

«Так, сьогодні дійсно «на гарячому» спіймали одного з керівників нашого КП. І ми не приховуємо того, що серед тих, хто представляє владу міста на різних рівнях, ще залишилися люди, ласі до неправомірної вигоди. І ми будемо продовжувати шукати, знаходити і передавати правоохоронцям. Я попереджав, що ми не будемо толерантні до корупції на всіх рівнях. І ми це робимо. Ми будемо боротися з нею, щоб реальними справами змінювати наше місто», - підкреслив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Читайте також: Київ перевиконав план з надходжень більш, ніж на мільярд - Пліс

Нагадаємо, що управління з питань запобігання та виявлення корупції Київської міської адміністрації діє на підставі розпорядження, підписаного міським головою Віталієм Кличком 27 квітня 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-