За будівництво метро на Виноградар може взятися китайська CMEC  - Кличко

За будівництво метро на Виноградар може взятися китайська CMEC - Кличко

1521
Ukrinform
Мер Києва Віталій Кличко обговорив із заступником директора китайської компанії CMEC (China Machinery Engineering Corporation) Рен Луо інвестиції у транспортну інфрЗа будівництво метро на Виноградар може взятися китайська CMEC  - КличкоЗа будівництво метро на Виноградар може взятися китайська CMEC  - Кличкоструктуру Києва.

Про це інформує прес-служба Київської міської державної адміністрації 

Зазначається, що китайська компанія зацікавлена в інвестиціях у транспортну інфраструктуру Києва.

"Ми завжди раді кожному інвестору, розуміючи, що без приватних інвестицій розвивати місто дуже складно. Я радий чути про вашу зацікавленість вкладати гроші в Київ, у столицю. Я хочу вас запевнити, що це безпечні інвестиції, із мінімальними ризиками та гарною окупністю. Ми зі свого боку розглянемо та обговоримо кожну вашу пропозицію", – наголосив Кличко. 

Згідно з повідомленням, серед потенційних проектів, в які може інвестувати китайська компанія, – створення мережі Tram Train, міського трамваю, який може використовувати інфраструктуру залізниці, а також будівництво гілки метро на Виноградар.

У свою чергу Рен Луо зазначив, що оздоровлення економіки української столиці є гарним сигналом для закордонних інвесторів. За його словами, CMEC працює із зарубіжними проектами близько 30 років.

«Ми маємо успішні проекти в багатьох країнах. Ми можемо не тільки виконувати роботи, а й допомагати з фінансуванням, експертизою та маємо власну виробничу та логістичну базу», - сказав він.

Читайте також: Труханів острів перетворять на європейську зону відпочинку - Кличко

Рен Луо підкреслив, що зацікавленість СМЕС не обмежується лише транспортною інфраструктурою. Компанія може інвестувати також і в інші важливі для міста сфери, зокрема енергозбереження, екологічні проекти, з утилізації твердих побутових відходів.

Сьогодні представники СМЕС проведуть робочу зустріч у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, де більш детально обговорять пріоритетні проекти для інвестицій і напрацюють алгоритм співпраці, зазначили в прес-службі.

Фото: uk.wikipedia.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-