У Києві оголосили прийом рукописів для видання за рахунок бюджету

У Києві оголосили прийом рукописів для видання за рахунок бюджету

Актуальний коментар
Укрінформ
Видавнича рада при Департаменті суспільних комунікацій КМДА оголосила прийом рукописів для видання за рахунок міського бюджету з 18 квітня цього року. Подати свої твори можна включно до 13 травня.

Про це повідомили на сайті Департаменту.

"До розгляду прийматимуться рукописи творів українською мовою, які раніше не видавалися (як повністю, так і частково) і не публікувалися в мережі Інтернет. Кожен автор має особисто подати рукопис (лише один!) у друкованому та електронному вигляді у форматі "*.doc"", - йдеться у повідомленні.

На першому засіданні, яке відбулося 13 квітня, Видавнича рада визначила рекомендаційні вимоги для відбору творів, які видаватимуться за рахунок міського бюджету в рамках програми "Київ інформаційний".

Для прозових творів встановлено обсяг – 100-300 друкованих сторінок А4, для дитячих – 50-100 сторінок. Щодо поезії визначено розмір 75-150 сторінок.

До пакета документів слід додати авторську довідку та власноруч написану заяву з контактними даними. Рукописи краєзнавчого характеру та на історичну тематику мають супроводжуватися фаховою рецензією.

Твори для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку подаються з готовими ілюстраціями.

Кожен автор має право брати участь у міській програмі лише один раз на три роки.

Цього року прийматимуться на розгляд поетичні та прозові збірки від творчих спілок та громадських організацій. Окремо звертаємо вашу увагу: Видавнича рада встановила обмеження для включення творів авторів у такі збірки для спілок та авторів, які будуть подавати рукописи індивідуально:

- один раз на три роки;

- до рукопису додати рекомендаційний лист від спілки чи громадської організації; план-проспект учасників збірки; інформацію про упорядника.

Вирішено повторити практику шифрування творів, отже члени Видавничої ради читатимуть рукописи, не знаючи прізвище автора – кожному присвоять номер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-