На правобережжі Києва збудують лікарню швидкої допомоги - Кличко

На правобережжі Києва збудують лікарню швидкої допомоги - Кличко

Укрінформ
На базі київської міської клінічної лікарні № 6 буде створена лікарня швидкої допомоги на правому березі.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції у КМКЛ № 6, повідомляє прес-служба міської влади.

"У Києві сьогодні одна лікарня швидкої допомоги, яка розташована на лівому березі і надає ургентну допомогу мешканцям усієї столиці. І правильно буде створити лікарню швидкої допомоги й на правому березі. У лікарні № 6 є всі можливості для цього і всі фахівці. Тож ми ухвалили рішення про створення на її базі лікарні швидкої допомоги", – зазначив Кличко.

Він підкреслив, що вже почали передпроектні роботи щодо будівництва, і буде виділено гроші з бюджету, щоб приступити до будівництва.

Планується, що лікарня прийматиме ургентних хворих Солом’янського, Святошинського та Голосіївського районів (загалом близько одного мільйона киян).

Мер зауважив, що клініка – це не тільки приміщення, а перш за все – персонал і високотехнологічне обладнання. І оглянув новий комп’ютерний томограф, який місто за бюджетні кошти придбало для КМКЛ № 6.

"Ми закуповуємо найсучасніше обладнання, щоб надавати якісний сервіс. Адже технології у медицині – це пріоритет. Потреба в такому обладнанні дуже висока. Томограф працюватиме 24 години на добу. Кожен киянин зможе отримати сервіс безкоштовно за рахунок міста", – зауважив Кличко.

Томограф дозволяє провести огляд головного мозку, судин голови та органів грудної клітки. Нині персонал КМКЛ № 6 проходить навчання на комп’ютерному томографі, а вже з наступного тижня розпочнеться прийом пацієнтів.

Фото: kievcity.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-