Мер Києва - президенту Азербайджану: Зараз вдалий момент для інвестицій в Україну

Мер Києва - президенту Азербайджану: Зараз вдалий момент для інвестицій в Україну

1503
Ukrinform
Мер Києва Віталій Кличко зустрівся у Баку з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим.

Про це інформує прес-служба КМДА.

"Розвиток бізнесу, культурних проектів, організація великих спортивних подій – це те, в чому у нас великі перспективи співпраці, які ми вже реалізовуємо", - наголосив Кличко.

За його словами, Азербайджан як ніхто розуміє ті виклики та проблеми, які сьогодні постали перед Україною в зв’язку з анексією Криму, агресією на Донбасі: "Ми повинні допомагати один одному в розв’язанні наших проблем, наше партнерство і дружба повинні розвиватися і виходити на новий рівень. Сьогодні особливо вдалий момент для інвестицій в Україну, зокрема в Київ. І я вдячний азербайджанському бізнесу, який вкладає кошти в проекти в українській столиці".

Мер української столиці зазначив, що вражений тим, як змінився і як бурхливо розвивається Баку. "Я вражений побаченим, тим, як поєднані самобутність і сучасність, тим, які об’єкти інфраструктури ви побудували. І для нас дуже важливий і цікавий такий досвід. Також кілька років тому Азербайджан на високому рівні провів конкурс "Євробачення". Київ зараз готується до цієї події і нам теж буде цікаво почути про досвід азербайджанської сторони. Розвиток бізнесу, культурних проектів, організація великих спортивних подій – це те, в чому у нас великі перспективи співпраці, які ми вже реалізовуємо", – наголосив Віталій Кличко.

Ільхам Алієв зазначив, що Азербайджан зацікавлений і надалі розвивати співпрацю та інвестувати в Україну. Зараз також триває робота, щоб незабаром збудувати та відкрити в Києві "Торговий дім Азербайджану" для пожвавлення бізнесу і торгових відносин між двома країнами.

Кличко подарував президенту Азербайджану, як великому шанувальнику спорту, лімітоване видання книги "Goat" про життя Мухаммеда Алі в фотографіях, із оригінальним підписом легендарного чемпіона.

У Баку мер Києва також поклав квіти до Меморіалу пам’яті Гейдара Алієва та до меморіалу на "Алеї шахідів".

Фото: kievcity.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>